Kurumsal

 • Misyonumuz Vizyonumuz

  MİSYONUMUZ

  Kalite anlayışı ile güvenilir ürün ve hizmetler üretmek, yenilikçi teknolojilerle rekabetçi gücümüzü arttırmak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

  VİZYONUMUZ

  Pompa ve faaliyet alanlarında iş ortakları ile yaratıcı çözümler üreten, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, bireye ve çevreye saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan global bir pompa markası olmak.

  Devamı için tıklayınız...
 • Kalite Politikamız

   Kalite yönetim sistemimiz, mükemmel iş sonuçları elde etmek üzere, tüm çalışanlarımızın katılımı ile tüm iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesini kapsamaktadır.

  Devamı için tıklayınız...
 • 1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş olan Sumak Pompa, günümüze geldiğinde 21.500 m² kapalı alanda ana ürün grupları,  su pompaları, dalgıç pompalar, yangın pompaları, su motorları, santrifüj pompalar, hidroforlar, paslanmaz pompalar ve akuple olarak elektrik motorları ile elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Ayrıca 2018 yılı itibari ile SUMAK POMPA A.Ş. unvanına geçiş yaparak kurumsal kimlik kazanmıştır. Konusunda yetkin mühendis, tekniker, teknisyen kadrosu ve toplamda 185 çalışanı ile Sumak Pompa ürünlerin tamamını özgün olarak kendi bünyesinde üretmektedir.

Yeni Ürünler

POMPA KULLANIM ALANI SEÇİMİ

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

Veri sorumlusu sıfatıyla Sumak Pompa A.Ş. (Sumak Pompa) olarak kişisel verilerin işlenmesi ve korunmasında her türlü kişisel verinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Devamı için tıklayınız...